o nás

Jsme více než autoservis

Spolupracujeme se střední odbornou školou Jablunkov, které dodáváme autodíly , sponzorujeme Hasiče Jablunkov a Mosty u Jablunkova, dodáváme vraky pro nácvik vyprošťování osob z vozidel, umožnujeme jim na naší hale cvičit a stříhat vozidla. Vytváříme scénáře vyproštování z vozidel. I díky tomu se místní hasičský sbor pravidelně umísťuje na medailových pozicích v rámci mistrovství české republiky ve vyproštování z vozidel.

poskytujeme vozidla pro výcvik hasičského sboru jablunkov

SPOLUPRÁCE SE střední odbornou školou Jablunkov

Vzdělávání nových automechaniků je pro náš obor jedním z nejdůležitějších aspektů. Díky poskytování náhradních autodílů tak mají studenti možnost nakouknout do každodenního provozu autoservisu. Vyzkouší si svoje dovednosti a znalosti na konrétních výrobcích, což je pro následné zapojení do praxe neocenitelné.

pomáháme v mnoha oblastech

Střední škola Jablunkov

Dary v podobě dílů pro výuku.

Hasiči Jablunkov

Sponzorské dary, dodávka vozidel pro výcvik vyprošťování vozidel, umožnění výcviku v kryté hale a výcvik složitějších scénářů nehody.

Hasiči Mosty u Jablunkova

Sponzorské dary, dodávka vozidel pro výcvik vyprošťování vozidel, umožnění výcviku v kryté hale a výcvik složitějších scénářů nehody.

město jablunkov

Dodávka vozidel na akce města.

Spolupráce s hasiči jablunkov

Nakoukněte do naší spolupráce

RECENZE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Super jednaní. Odtah nepozdného vozidla po nehodě na levy přední bok, zapujčení nahradní dodávky, oprava, vyřízení veškerých papírů a vše v super čase. Mužů doporučit.
happy, man, adult-1836445.jpg
Jan Lysek
Potřeboval jsem odtáhnout auto a tato firma mi vyšla vstříc. Do 15minut přijela a odtáhlo mi auto do servisu. Příjemný řidič. Doporučuji !!!
Radek Gixer
Super servis, nakonec nám i vyřizovali poj. Událost, vše proběhlo super ještě jsme dostali více peněz díky jejich informacím, na co máme nárok a likvidace vozu proběhla rychle.​
Michal Grochol