ekolikvidace

přijedeme, zdarma odvezeme, zaplatíme

Odvozy vozidel provádíme od 10:00 do 21:00 každý den po předešlé domluvě.

Vozidlo v rámci Moravskoslezského kraje zdarma odvezeme, ekologicky zlikvidujeme, doklad o ekologické likvidaci vozidla, ORV a RZ odevzdáme na MěÚ kde zapíší do TP zánik vozidla a ten vám dovezeme zpátky domů (rozvoz do 30km od sídla, zbytek kopie na mail + pošta). Odhlašování vozidel provádíme každé pondělí. Na vás je jediné, na základě odhlášeného TP si zrušit pojistku. 

Za každé kompletní vozidlo zaplatíme 500 – 5000 Kč.  Vozidla mladšího roku výroby vhodné na náhradní díly vykoupíme. Nacenění po telefonu.

kontaktujte nás

CO K LIKVIDACI POTŘEBUJETE:

AUTOVRAk

Poradíme si více méně se vším. I když je vozidlo nepojízné a už není schopné nastartovat, nevadí. S tím počítáme. Pokud vozidlo není kompletní, chybí mu: kola, volant, nejde odemčít volant aby s ním šlo otáčet, vozidlo nejde odbrzdit (zablokovaný automat, extrémě zarezlé brzdy), ztracený klíč, shořelé vozidlo, vozidlo stojící na špatně dostupném místě, prosíme předem o nahlášení. Není zatím vozidlo, které bychom zdarma neodtáhli, někdy je ale třeba přibrat pomocníka a být na to předem připraveni.

VELKÝ TECHNICKÝ PRŮKAZ

Nemáte-li velký technický průkaz a na úřadě vydali kartu vozidla, je to naprosto dostačující.
Pokud kartu vozidla nemáte, předem nám to nahlašte, sami si ji vyřídíme k převzetí vozidla.

MALÝ TECHNICKÝ PRŮKAZ

Spolu s velkým technickým průkazem budeme potřebovat i ten malý, pokud samozřejmě nemáte SPZ v depozitu.  Pokud jej nemůžete najít, neobracejte byt či garáž naruby, nahlásíme za vás na úřadě jeho ztrátu. Není potřeba. 

REGISTRAČNÍ ZNAČKA

Pokud máte ztracenou registrační značku, měla by být nahlášena její ztráta. Pokud jste tak již neučinili, nahlásíme jejich ztrátu.
Opět nemusíte nic řešit, vše zařídíme za vás.

VOZIDLO JSTE ZDĚDILI A NENÍ NA VÁS REGISTROVÁNO?

předložíte podklady z dědického řízení, kde je zřejmé, že je již vaším majetkem a vozidlo převezmeme od vás. Není třeba měnit údaje v TP.

VOZIDLO NESTOJÍ VE VAŠEM OKOLÍ​?

Vozidlo stojí v servise, či na jiném místě, například na záchytném parkoviště PČR – Přijedeme k vám, sepíšeme papíry a pro vozidlo si posléze zajedeme sami.

Další informace

co ještě potřebujete vědět

Každé pracovní pondělí po 16. hodině rozvážíme/rozesíláme odhlášené technické průkazy. Na vás už je pouze zrušit si povinné popř. havarijní pojištění. To pro špatnou zkušenost s pojišťovnami neprovádíme. Někdy přes všechny naše snahy docházelo k problémům ze strany pojišťoven.

 Je to ale velmi jednoduché, buď navštívit pobočku/poradce pojišťovny a předložit odhlášený Technický průkaz, popř lze vše vyřešit jednoduchým e-mailem na Vaší pojišťovnu. Kontaktní e-mail Vaší pojišťovny naleznete na jejich webových stránkách v sekci kontakty, standartně Info@název pojišťovny.cz

 Zde napíšete:  Dobrý den, tímto žádám o zrušení pojistné smlouvy č:  „číslo zelené karty“ . Přeplatek pojistného  prosím zašlete na č.ú: „Vaše číslo účtu“. Děkuji  „ Příjmení pojistníka“. Nezapomenout do přílohy mailu vložit kopii TP.